We gaan met onze groep een druk jaar tegemoet.
Zo zal dit voorjaar de keuken opnieuw worden ingericht en de dakbedekking van de blokhut vervangen worden, die het vanaf de herbouw in 1987 z’n werk heeft gedaan.

Er een bouwvergunning afgegeven voor een nieuw te bouwen houtopslag / schuur, die deze zomer, voor het nieuwe seizoen in september, klaar moet zijn. U ziet het; genoeg te doen bij de Ariëns-Ingrid! Wilt u iets gaan betekenen binnen onze vereniging? Dat kan! Wij zijn op dit moment op zoek naar mensen die binnen ons stichtingsbestuur plaats willen nemen, en ons willen helpen bij het voortbestaan van onze groep. Graag wil ik u als ouders er op attenderen dat u via onze website informatie kunt krijgen en contact met ons kunt opnemen mocht u vragen of suggesties hebben.
Namens de hele groep hoop ik dat u veel plezier aan onze website zult beleven.

Met vriendelijke groeten


Andre Morskieft
Groepsvoorzitter