2010 was een feestjaar voor iedereen die een scoutinghart heeft. Scouting Nederland bestond 100 jaar dit is in het land en door ons uitgebreid gevierd. Dat was niet het enige jubileum. Onze groep, de scouting Dr. Ariëns-Ingrid bestond 50 jaar en dit vieren we 2 april 2011 met een grote reunie voor alle oud leiding.

Opgeven:

{newsletter_subscriber}

  • Henk Mulder (06-55743429)
  • Johnny Hessels (06-38131343)
  • Patrick Venhuis (06-38586520)
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

In oktober 1959 nemen een aantal gidsen met hun leiding de stap om een eigen scouting groep te beginnen. Begin 1960 is het dan officieel een feit, de Ingrid groep start met 12 gidsen. De oprichting van de verkenner- en welpengroep, volgde 10 oktober 1960 onder de naam van Dr. Ariëns groep. Bij de verhuizing naar de huidige locatie onderaan de Oelerbrug in 1975, is er gesproken over een fusie tussen de Ingrid en dr. Ariëns groep. Dit is in oktober van dat zelfde jaar een feit geworden. Anno 2010 heeft de scouting Dr. Ariëns-Ingrid groep ca. 100 jeugd- en 30 kaderleden.

In oktober 2010 hebben wij dit met onze jeugdleden gevierd, nu zijn de (oud-)kaderleden aan de beurt. De ideeën om een reünie te organiseren waren er toen al, maar om alle oud-kaderleden op te sporen kost meer tijd dan gedacht. Nu hebben we ca. 120 oud kaderleden gevonden en is het tijd om de uitnodiging te versturen.

Graag nodigen wij jullie uit op zaterdag 2 april om ca. 19:30 uur in de blokhut onderaan de Oelerbrug. Om 20:00 uur is er een officiële opening, waarna iedereen zijn of haar verhalen kan delen onder genot van een hapje en een drankje. Er is een expositie waarvoor wij nog graag foto's, film, verhalen e.d. ontvangen. Er is ook gelegenheid voor een rondleiding door de blokhut.

Omdat scouting nog altijd een laagdrempelige vrijwilligers organisatie is met beperkte financiële middelen, hebben wij gemeend om een eigen bijdrage van € 7,50 te moeten vragen. Opgeven kan via onze website, www.ariens-ingrid.nl, via email reüDit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of telefonisch bij één van onderstaande organisatoren.

 

Hier vind u een lijst met de namen die bij ons bekend zijn. De namen waar nog een * voor staat hebben wij helaas nog geen contakt mee kunnen maken, hulp is meer dan welkom. Ook is er te zien wie zich reeds opgegeven hebben.

Lijst met genodigden

Missen jullie iemand of heb je verdere informatie, geef dat dan ook door. Graag zouden wij ook foto's, logboeken o.i.d. ontvangen die wij dan kunnen presenteren op de reünie. Wij zijn in de gelegenheid om oude foto's en logboeken in te scannen zodat wij ze digitaal hebben. Neem hiervoor contact op met iemand van de organisatie.

Graag zien wij jullie terug op zaterdag 2 april.


Met vriendelijke groet,

Henk Mulder (06-55743429)
Johnny Hessels (06-38131343)
Patrick Venhuis (06-38586520)